Mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu 10 min od UMK

Mieszkanie na sprzedaż
249 000 PLN , Pow. 27,83 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
27,83 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Toruń , Jana Kochanowskiego
Rok budowy:
1920
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
IP621373
Cena za m2:
8 947 PLN

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 27,83  m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy przy ul. Kochanowskiego 22 w Toruniu.
Budynek powstał w 1920 roku w technologii murowanej, z dachem pokrytym papą, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do dyspozycji mieszkańców ogród
Nieruchomość wyposażona w kanalizację miejską, instalację elektryczną oraz gazową. W przedmiotowym mieszkaniu znajduje się piec kaflowy, z możliwością zmiany sposobu ogrzewania na gazowe wraz z otrzymaniem dotacji na likwidację pieców.
Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagająca nakładów finansowych. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wyjątkowa okazja na Bydgoskim Przedmieściu.
Sprzedaż bezpośrednia, bez dodatkowych kosztów typu wynagrodzenie dla pośrednika.


Zapraszam do kontaktu 


Jakub 883 356 426 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail