Poczuj się jak w domu - mieszkanie z antresolą - Rezerwacja

Mieszkanie na sprzedaż
335 000 PLN , Pow. 66,41 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,41 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń , gen. Leopolda Okulickiego
Rok budowy:
2019
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
IP784246
Cena za m2:
5 044 PLN
Nietypowe rozwiązania sprawiają, że wchodząc do mieszkania czujemy, że to jest to czego szukaliśmy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gdzie ciekawe rozwiązanie architektoniczne w postaci antresoli z widokiem na salon sprawia, że chce się tam zamieszkać. 


Mieszkanie:
Nieruchomość w stanie deweloperskim położona przy ul. Okulickiego 13 na Stawkach o pow. 66,41 m2 składa się z dwóch sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym oraz obszernej antresoli z widokiem na salon lub z możliwością wydzielenia kolejnej, oddzielnej sypialni, korytarzu i dużej łazienki Położona na I piętrze. Z salonu wyjście na balkon. Przed budynkiem ogródeczek i miejsce postojowe wyłącznie do użytku właścicieli mieszkania, wybrukowane przejście do lokalu.

Budynek i opis wykończenia:
Kameralny blok z niewielką ilością mieszkań, dwukondygnacyjny położony w spokojnej części miasta przy ul. Okulickiego. Wybudowany z cegły silikatowej w 2019 roku.

 - ściany działowe - cegła silikatowa, wykończone tynkiem gipsowym jednokrotnie malowanym.
- strop drewniany, pokrycie dachu z dachówki ceramicznej.

- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, wkładki typu "C"
- instalacje - elektryczna rozprowadzona z podejściem, kanalizacyjna i wody rozprowadzona z podejściami, ogrzewanie gazowe z grzejnikami i kotłem, instalacje: telefoniczna, domofonowa, telewizyjna.

Czynsz: mieszkanie bezczynszowe

Dostępne: od zaraz

Mieszkanie jasne i słoneczne, idealny rozkład, komfortowe i przestronne pomieszczenia. Duża łazienka. Spokojna dzielnica w sąsiedztwie nowego budownictwa. 
Nie czekaj, umów się na spotkanie.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 883356431. 
Zapraszam!


 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail