Dom nad jeziorem Nagus w Toruniu do wynajęcia

Dom (Bliźniak) na wynajem
12 000 PLN , Pow. 125,08 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
125,08 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Toruń
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
IP981128
Powierzchnia działki:
600 m2
Cena za m2:
96 PLN
Dom znajduje się w otulinie lasu na Rudaku, sąsiedztwie Wisły. Lokalizacja blisko zjazdu z mostu umożliwia szybką komunikację zarówno w stronę Warszawy jak i Trójmiasta. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do jeziora Nagus.

Linia brzegowa pozwala cieszyć się swobodnym dostępem do unikalnych widoków, uroku jedynego toruńskiego akwenu wodnego w postaci jeziora. Jest to jedyna taka nieruchomość w Toruniu, dookoła jeziora jest tylko kilka domów.


Pod posesją są 2 miejsca parkingowe. Na parterze domu jest przestronny salon z aneksem kuchennym oraz gabinet i toaleta. Na piętrze są 3 oddzielne pokoje (jeden z nim zawiera łazienkę) oraz łazienka. Z 2 pokoi jest wyjście na przestronny balkon z pięknym widokiem.

Ogrzewanie w budynku jest gazowe. Nieruchomość jest dostępna od lipca 2021 r., standard wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie. Kaucja w postaci dwumiesięcznej stawki czynszu najmu, umowa najmu preferowana wieloletnia.

Dom jest idealny dla rodziny z dziećmi lub pod kancelarię, siedzibę firmy.


Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert.

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897.
Nieprawidłowy adres E-mail