NOWA CENA! Mieszkanie ul. Kochanowskiego 59,61 mkw

Mieszkanie na sprzedaż
250 000 PLN, Pow. 59,61 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59,61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Toruń Bydgoskie Przedmieście , Jana Kochanowskiego
Rok budowy:
1920
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
IP804801
Powierzchnia działki:
200 m2
Cena za m2:
4193.93 PLN
Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 59,61 mkw zlokalizowane w kamienicy przy ul. Kochanowskiego 22 w Toruniu.
Budynek powstał w 1920 roku w technologii murowanej, z dachem pokrytym papą, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do dyspozycji mieszkańców ogród wraz z możliwością wjazdu samochodem na posesję.
Nieruchomość wyposażona w kanalizację miejską, w instalację elektryczną oraz gazową. W przedmiotowym mieszkaniu znajdują się piece kaflowe, z możliwością zmiany sposobu ogrzewania na gazowe wraz z otrzymaniem dotacji na likwidację pieców.
Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagająca nakładów finansowych, mieszkanie do odświeżenia. Wyjątkowa okazja na Bydgoskim Przedmieściu.
Sprzedaż bezpośrednia, bez dodatkowych kosztów typu wynagrodzenie dla pośrednika.
Zapraszam do kontaktu, Joanna 534327579

 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail