Dwupokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu

Mieszkanie na sprzedaż
195 000 PLN , Pow. 36,66 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Toruń , Jana Kochanowskiego
Rok budowy:
1920
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
IP328130
Cena za m2:
5 319 PLN
Wyjątkowa oferta!

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,66 mkw,, zlokalizowane w sercu Bydgoskiego Przedmieścia, przy ul. Kochanowskiego 22 w Toruniu.

Lokal znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku, powstałego w 1920 roku.

Nieruchomość wyposażona jest w instalację gazową i elektryczną oraz jest podpięta do miejskiej sieci wodno - kanalizacyjnej. Lokal jest jasny, dobrze oświetlony, co znakomicie sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Dobry stan techniczny mieszkania, wymagający przeprowadzenia remontu. 

W bliskim sąsiedztwie znajduje się wszystko co potrzebne - liczne punkty usługowo - handlowe (np. targowisko, Biedronka, kawiarnia), szkoły, uniwersytet oraz tereny zielone (zrewitalizowany park oraz ZOO). Bliska odległość na Starówkę - około 30 minut spacerem lub 3 minuty samochodem. Idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi (żłobek po przeciwnej stronie ulicy) lub małżeństwa.

Sprzedaż bezpośrednia, bez dodatkowych kosztów typu wynagrodzenie dla pośrednika.

Zapraszam do kontaktu: Jakub 883 356 426

 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail