Mieszkanie inwestycyjne, gotowiec w pobliżu UMK

Mieszkanie na sprzedaż
345 000 PLN , Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Toruń , Adama Mickiewicza
Rok budowy:
1898
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
IP561139
Cena za m2:
9 079 PLN

Szukasz idealnej okazji inwestycyjnej w Toruniu? Nie szukaj dalej! To wspaniałe mieszkanie przy ul. Mickiewicza 124 jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

To niezależne mieszkanie tworzy dwupak nieruchomości, składający się z dwóch kawalerek, idealnych dla studentów lub pod wynajem krótkoterminowy. Cała nieruchomość ma powierzchnię 38 m2 i znajduje się na   2 piętrze  rewitalizowanej kamienicy.


Mieszkanie jest położone w fantastycznej okolicy. W pobliżu znajduje się najstarszy w Europie Park Bydgoski, liczne sklepy i punkty usługowe oraz co najważniejsze kampus Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.


Z szacowanym dochodem z wynajmu na ok 3000 zł, to mieszkanie jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zainwestować w nieruchomość. Nawet jeśli nie masz czasu zajmować się najemcami, zrobimy to za Ciebie. Istnieje możliwość zarządzania wynajmem, dzięki czemu jest to jeszcze wygodniejsza opcja.

Cena nieruchomości obejmuje w pełni wyremontowane i częściowo umeblowane mieszkanie, w skład którego wchodzi wcześniej już wspomniany dwupak. Nie przegap tej doskonałej okazji inwestycyjnej w Toruniu. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na prezentację!

Przy transakcji nie ma dodatkowych kosztów, takich jak opłata za pośrednictwo. 

Do zobaczenia 
Jakub 883 356 426  

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail