Dwupak na toruńskiej Starówce

Mieszkanie na sprzedaż
399 000 PLN , Pow. 64 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Toruń , Łazienna
Rok budowy:
1900
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
IP249383
Cena za m2:
6 234 PLN

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu toruńskiej Starówki.

Nieruchomość  znajduje się przy ul. Łaziennej, łączącej główną arterię starego miasta czyli ul. Szeroką z Bulwarem Filadelfijskim. W pobliżu znajdują się największe atrakcje Torunia, doskonałe restauracje i lokale rozrywkowe. W tym wyjątkowym otoczeniu w 2019 roku  powstał nowy aparthotel, który corocznie zamieszkują setki turystów z całego świata. Cała Kamienica przeszła  generalny remont. 

Oferowana nieruchomość to lokal o powierzchni 64 m2, znajdujący się na parterze w tylnej części budynku. Jest to idealne miejsce pod małą działalność gastronomiczną, lub apartamenty dla turystów. Z dostępnych powierzchni niedużym kosztem można wydzielić dwa zupełnie niezależne apartamenty na wynajem. 


Zapraszam na prezentację,
Jakub Kilanowski 
883 356 426  

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail