Lokal użytkowy w centrum z 10-letnią umową najmu

Lokal użytkowy na sprzedaż
49 000 PLN , Pow. 6,66 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
6,66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Toruń , św. Jakuba
Rok budowy:
1860
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
IP330335
Cena za m2:
7 357 PLN

Jeśli poszukujecie Państwo nieruchomości, która w dniu podpisania aktu notarialnego zarabia, to zachęcam do zapoznania się z dalszą częścią ogłoszenia.


Oferuję Państwu lokal użytkowy z założoną księgą wieczystą, znajdujący się w zrewitalizowanej kamienicy w centrum toruńskiej Starówki.
Lokal jest opomiarowany i znajdują się w nim wszystkie media : woda, prąd, centralne ogrzewanie.
Nieruchomość położona jest na poziomie - 1, nie posiada dostępu do światła dziennego, natomiast jest do niej doprowadzona bardzo dobrze działająca wentylacja.
Powierzchnia użytkowa lokalu jest powiększona o przestrzeń pod schodami, w której znajduje się główny zawór wody. Do lokalu w razie awarii musi mieć dostęp Administrator obiektu. 
Oferowany lokal jest przedmiotem umowy najmu. Umowa została podpisana w marcu 2022 i została zawarta na 10 lat. Wynajmujący jest zobowiązany do zapłaty 300 zł brutto za miesiąc. Lokal pełni funkcje magazynowe i gospodarcze. 

Brak kosztów pośrednictwa Więcej szczegółów dotyczących nieruchomości udzielę podczas prezentacji lub podczas rozmowy telefonicznej pod numerem  883 356 426 
Zapraszam do kontaktu - Jakub Kilanowski  

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail