Wyjątkowa nieruchomość na Bydgoskim Przemieściu!

Mieszkanie na sprzedaż
130 000 PLN, Pow. 24,01 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
24,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Toruń , Jana Kochanowskiego
Rok budowy:
1920
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
IP251130
Cena za m2:
5414.41 PLN
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 24,64 mkw,, zlokalizowana w sercu Bydgoskiego Przedmieścia, przy ul. Kochanowskiego 20 w Toruniu.

Lokal znajduje się na półpiętrze jednopiętrowego budynku, powstałego w 1920 r. Formalnie jest to lokal użytkowy.

Lokal jest jasny, dobrze oświetlony, co znakomicie sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Wyposażony jest w instalację gazową, elektryczną oraz posiada podpięcie do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej. Dobry stan techniczny nieruchomości, wymagający odświeżenia.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe (np. lokalne targowisko, Biedronka, kawiarnia), przedszkola, uniwersytet oraz tereny zielone (zrewitalizowany park oraz ZOO). Bliska odległość na Starówkę - około 30 minut spacerem lub 5 minut samochodem. Idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi (żłobek znajduje się po przeciwnej stronie ulicy).

Sprzedaż bezpośrednia, bez dodatkowych kosztów.

Zapraszam do kontaktu, Joanna 534 327 579

 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail