Poczuj się jak w domu - mieszkanie z antresolą

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 66,41 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Toruń , gen. Leopolda Okulickiego
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : IP784246
  • Cena za m2 : 5044.42 PLN

Nietypowe rozwiązania sprawiają, że wchodząc do mieszkania czujemy, że to jest to czego szukaliśmy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gdzie ciekawe rozwiązanie architektoniczne w postaci antresoli z widokiem na salon sprawia, że chce się tam zamieszkać. 


Mieszkanie:
Nieruchomość w stanie deweloperskim położona przy ul. Okulickiego 13 na Stawkach o pow. 66,41 m2 składa się z dwóch sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym oraz obszernej antresoli z widokiem na salon lub z możliwością wydzielenia kolejnej, oddzielnej sypialni, korytarzu i dużej łazienki Położona na I piętrze. Z salonu wyjście na balkon. Przed budynkiem ogródeczek i miejsce postojowe wyłącznie do użytku właścicieli mieszkania, wybrukowane przejście do lokalu.

Budynek i opis wykończenia:
Kameralny blok z niewielką ilością mieszkań, dwukondygnacyjny położony w spokojnej części miasta przy ul. Okulickiego. Wybudowany z cegły silikatowej w 2019 roku.

 - ściany działowe - cegła silikatowa, wykończone tynkiem gipsowym jednokrotnie malowanym.
- strop drewniany, pokrycie dachu z dachówki ceramicznej.

- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, wkładki typu "C"
- instalacje - elektryczna rozprowadzona z podejściem, kanalizacyjna i wody rozprowadzona z podejściami, ogrzewanie gazowe z grzejnikami i kotłem, instalacje: telefoniczna, domofonowa, telewizyjna.

Czynsz: mieszkanie bezczynszowe

Dostępne: od zaraz

Mieszkanie jasne i słoneczne, idealny rozkład, komfortowe i przestronne pomieszczenia. Duża łazienka. Spokojna dzielnica w sąsiedztwie nowego budownictwa. 
Nie czekaj, umów się na spotkanie.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 883356431. 
Zapraszam!


 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897.