Lokal użytkowy Stare Miasto 38,26mkw

Mieszkanie na sprzedaż
125 000 PLN, Pow. 38,26 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38,26 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Toruń Stare Miasto , Szpitalna
Rok budowy:
1745
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
IP661477
Cena za m2:
3267.12 PLN
Doskonale zlokalizowany lokal użytkowy przy ul. Rynek Nowomiejski 27 i Szpitalna 10. Nieruchomość znajduje się w narożnej kamienicy z XVIII w. wpisanej do Rejestru Zabytków. Kamienica usytuowana jest w ważnym punkcie miasta, przy Kościele św. Jakuba oraz przy Rynku Nowomiejskim. Wokół Rynku znajdowały się kamienice najbogatszych Mieszczan Nowego Miasta.
Na placu już od czasów gotyckich odbywały się liczne jarmarki- nie inaczej jest dziś- jest to centrum wydarzeń lokalnych. Dodatkowo w budynku powstają apartamenty dla turystów, co jest niewątpliwym walorem dla lokali użytkowych.
Lokal z wejściem od patio- możliwość przejścia przez kamienicę frontową bądź przez bramę wjazdową od ul. Szpitalnej. 
W kamienicy działa świeżo zawiązana wspólnota mieszkaniowa, prężnie przygotowującą się do przeprowadzenia remontów w zakresie wymiany instalacji, dachu, remontu klatki schodowej oraz elewacji.
Zapraszam do kontaktu, Joanna 534327579

 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail