Apartament dwupoziomowy w sercu miasta!

Mieszkanie na sprzedaż
455 000 PLN, Pow. 63 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń Stare Miasto , Prosta
Rok budowy:
1896
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
IP780319
Cena za m2:
7222.22 PLN

Atrakcyjny, gotowy i dobrze prosperujący apartament w centrum miasta.
Inwestycja na sprzedaż w centrum Starego Miasta! Działający od ponad trzech lat apartament - idealny zarówno pod najem krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni mieszkalnej 63 m2, na którą składa się 51,22 m2 powierzchni (w księdze wieczystej) na 1 piętrze oraz ok. 11 m2 antresoli stanowiącej piękną sypialnię.
Lokal znajduje się w kamienicy przy ul. Prostej 17 w Toruniu. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie przeprowadzonym w 2017 r.- gotowa do przyjmowania gości.


Klimatyczna kamienica wybudowana w 1896 roku.
Budynek znajduje się w najmłodszej części Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. Jest to idealne miejsce dla turystów, łączy ze sobą bliskość atrakcji Starego Miasta, jak również ciszę i spokój ze względu na oddalenie od ścisłego centrum starówki. 


Nieruchomość po remoncie generalnym, w pełni wykończona. W mieszkaniu pozostają sprzęty, meble oraz całe wyposażenie. Lokal posiada klimatyzację co jest niezwykle komfortowe dla najemców. W całej kamienicy zostały wymienione instalacje wod-kan oraz elektryczna, a klatki schodowe i elewacja wewnętrzna zostały wyremontowane. 

Główne atuty apartamentu:
- lokalizacja w sercu Starego Miasta,
- przy najmie krótkoterminowym: możliwość obsługi przez zewnętrzną firmę,
- antresola stanowiąca dodatkową sypialnię,
- komfortowe i przestronne wnętrza, nowocześnie urządzone,
- klimat kamienicy,
- pełna własność, niski czynsz do wspólnoty.Nie zwlekaj! Zachęcam do kontaktu.

Joanna Wojciechowska, 534 327 579 

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dla naszych klientów zamieszczamy w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy, starania i przekazanych parametrów od osób trzecich. Nie łamiemy regulaminów serwisów nieruchomościowych, w tym nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert. 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 16897. 

Nieprawidłowy adres E-mail